Kalendář akcí 2023

Střelecké soutěže na střelnici SSK „Pod Špičákem“ Písečná v roce 2023


 27. 5. 2023

Soutěž ,,O pohár střelnice Písečná IV.ročník“ 

Veřejná soutěž

Pořádá SSK Pod Špičákem, spolek Písečná


29. 7. 2023

Soutěž o ,, Cenu kamaráda “ – Trojboj VV + LK + M – XV.ročník

Veřejná soutěž

Pořádá SSK  Pod Špičákem, spolek Písečná


31. 12. 2023

 Broková soutěž na Vysoké věži – 6.ročník od 9:00 hod.

Veřejná soutěž

Ukončení střelecké sezony 2023, + vyhodnocení soutěže seriálu ,, Písečná & Javorník 2023″ – 4.ročník

Pořádá SSK  Pod Špičákem, spolek Písečná4 komentáře: „Střelecké soutěže na střelnici SSK „Pod Špičákem“ Písečná v roce 2023

  • Zdravím, budu jen velmi krátce reagovat na předešlý komentář. Snažíme se přiblížit obrannou střelbu běžným majitelům pistolí v Písečné a jejím okolí, neboť soutěžní střelci již dávno navštěvují závody LOS pořádané v rámci celé České republiky. Počet střelců a jejich výkonnost se snažíme úměrně přizpůsobit našim organizačním možnostem a dispozici střelnice. Stojí nás veliké úsilí organizovat na Jesenicku střeleckou soutěž jež má šest kol a na závěr jsou rozděleny ceny za více jak 24 000,- Kč. Naše činnost je založena na nadšení a dobrovolnosti a jsme velice vděčni našim sponzorům.

  • Takže soudruzi.Koukám že tady to stejně nikdo nečte ani nereaguje tak se ptám proč tu ta kolonka komentáře je.Zrovna tak jako prezentace závodů LOS.Mate hned napsat že to je uzavřený trénink pro dvacet vyvolených s vyloučením veřejnosti nebo to sem vůbec nedávat.Takhle kokotský pravidlajsem na žádnejch závodech ještě neviděl.Tak si střílejte v tom svým akváriu posunujte se stále dál ovšem nevím jak to poznáte a hlavně šťastné losování o to tady nejspíš jde že?Být tím sponzorem pošlu vás do řiti bo co vy tu předvádíte je opravdu rarita.S pozdravem Pluskal.

  • Dobrý den, kde se dá přihlásit na seriál soutěží LOS?

  • Mám zájem zúčastnit se seriálu soutěže LOS v roce 2019. Jak se tam mám pro boha přihlásit.Dík za odpověď

Komentáře nejsou povoleny.